Комікс-фентезі Valentine розповість Америці та Європі про містичний сенс 1812 року


Комікс-фентезі Valentine розповість Америці й Європі про війну 1812 року

Видавництво Image Comics вирішило здійснити паперове видання популярних на Заході цифрових коміксів Valentine. Очікується, що перший том коміксів, автором сюжету до яких є Алекс де Кампі (Alex de Campi), вийде друком вже цього вересня у вигляді 352-сторінкової книги.

Комікс-фентезі Valentine

Сюжет коміксу дещо чудернацький: 1812 рік, Європа веде криваву та виснажливу війну з Російською імперією, Валентин – один з солдатів, які залишилися від півмільонної та, як колись вважалося, непереможної армії Наполеона. Цей бідолаха Валентин отримує завдання від вмираючого генерала доставити у Францію деякий дуже важлиливий пакет… І ось тут починається чорт зна що! Хороброго Валентина починають переслідувати якісь червоноокі монстри, які щосили намагаються не допустити того, аби наш герой виконав генеральське доручення. Чи були оті монстряки агентами тогочасної ФСБ Росії, чи ні – про це (мабуть, заради збереження інтриги) автори проекту в своєму анонсі не повідомли.

Комікс-фентезі Valentine

До виходу “в папері” комікси Valentine поширювалися в цифровому форматі через мережі СomiXology, RobotComics і Amazon’s Kindle. Як на диво, серія зібрала більше ніж 350 000 завантажень зі всього світу і стала однією з перших, що добилася великого успіху в цифровій дистриб`юції.

Комікс-фентезі Valentine

На кого розраховане це видання, поки що сказати важко… Ймовірно, в першу чергу на тих пересічних американців, які чомусь вважають, ніби Наполеона перемогли лихі хлопці-ковбої на чолі зі знаним винищувачем упирів та вурдалаків – президентом США Авраамом Лінкольном.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна