Студент-історик став переможцем Історичної Олімпіади «1812 рік і Україна»


Студент історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ігор Опацький став переможцем Історичної Олімпіади «1812 рік і Україна», присвяченої 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року, яку проводило Посольство Російської Федерації в Україні, Представництво «Россотрудничества» в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та правознавства УДПУ імені Павла Тичини Священко З.В.).

За результатами олімпіади Ігор Опацький нагороджений поїздкою до Москви та можливістю брати участь у Міжнародному молодіжному форумі, що відбувся з 22 до 26 квітня. Учасниками форуму стали 152 представники з 53 країн. Форум було організовано МЗС Росії спільно з Федеральним агентством «Россотрудничество». Згідно з програмою форуму, учасники брали участь в обговореннях проблемних та дискусійних питань з історії Вітчизняної війни 1812 року, виступали із захистом своїх наукових робіт, для них організовано цікаві екскурсійні програми.

Перед молодими істориками виступали керівники державних установ, фондів, громадських та культурних організацій Російської Федерації. Після закінчення урочистих заходів учасники форуму отримали пам’ятні подарунки, фото на згадку та безліч нових знайомств і вражень.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна