У Ростовській області проходить акція “Козаки – герої 1812 року”


У Ростовській області проходить акція комітету з молодіжної політики “Козаки – герої 1812 року”. В рамках заходу у містах і районних центрах регіону будуть розвішені великі банери з портретами донських козаків – славних героїв Вітчизняної війни 1812 року, що вчинили великі подвиги у боях за Батьківщину.

У Ростовській області проходить акція "Козаки - герої 1812 року"

На вулицях донських міст будуть розміщені три види банерів з портретами відомих донських козаків, що брали участь у Вітчизняній війні 1812 року: знаменитого генерала кавалерії, отамана Всевеликого війська Донського Матвія Івановича Платова, російського генерала, наказного отамана Всевеликого війська Донського Олексія Васильовича Іловайського і генерала кавалерії Василя Васильовича Орлова-Денисова.

У Ростовській області проходить акція "Козаки - герої 1812 року"
Під час війни 1812 року отаман Платов командував козачими полками на кордоні й у походах і йому зараховують найвидатніші перемоги російської зброї. Донські козаки під керівництвом генерала Іловайського відзначилися у боях при Колоцькому монастирі, під Гжатськом, Вязьмою і Дорогобужем. За кампанію 1812 року отаман Іловайський був нагороджений імператорським військовим орденом святого великомученика і переможця Георгія 3-го ступеню. Генерал кавалерії Василь Орлов-Денисов відомий тим, що у Бородінській битві провів першу атаку трьох кінних полків на французьку піхоту, змусивши її відступити.

У Ростовській області проходить акція "Козаки - герої 1812 року"

Саме ці военноначальники під час Вітчизняної війни продемонстрували неймовірну хоробрість і мужність у битвах за країну, їх знали і поважали всі – від малого до старого. Донських козаків зустрічали шумними оваціями у багатьох європейських столицях.

Усі портрети, які зображені на банерах, належать пензлю художника Джорджа Доу з колекції Військової галереї Зимового Палацу Санкт-Петербургу.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна