Виставка “Віками пам’ятає вся Росія”. Тобольськ. З 31 серпня 2012 р.


Виставка "Віками пам'ятає вся Росія". Тобольськ

У Науковій бібліотеці музею-заповідника Тобольська відкрилася виставка “Віками пам’ятає вся Росія”, присвячена події величезного історичного значення – 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року. Про це повідомив департамент культури Тюменської області.

Тобольська губернія знаходилася далеко від театру військових дій і головних політичних подій 1812 року, проте, вони залишили помітний слід в історії краю.

На виставці представлені портрети генерал-губернаторів Західного Сибіру, учасників Вітчизняної війни 1812 року: П.М.Капцевича, І.О.Вельяминова, М.С.Сулими, князя П.Д.Горчакова, Г.Х.Гасфорда. На їх долю випала не лише участь в різних битвах Вітчизняної війни, але й участь у зарубіжних походах російської армії 1813-1813 років. У експозиції також представлені нагороди, зброя, монети, предмети ужитку початку XIX століття.

Сили нації завжди перевіряються у важких історичних випробуваннях. Виставка допоможе зрозуміти, як вдалося нашому народу вистояти у боротьбі з “Великою армією Наполеона”, яка свого часу зуміла підкорити усю Європу, але була переможена і майже повністю знищена у Росії.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна