Подарункове науково-популярне видання для дітей “Бородінська битва. 1812”


Подарункове науково-популярне видання для дітей "Бородінська битва"

Подарункове науково-популярне видання для дітей “Бородінська битва. 1812” – це унікальна книга, підготовлена спеціально до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року. Книга дає рідкісну можливість не просто прочитати про події давно минулих днів, але й в максимальному наближенні побачити хід Бородінської битви, самому зануритися в історію, що буквально оживає на книжкових сторінках.

Основна інформація супроводжується додатковими текстами, які розповідають про героїв кампанії 1812 року і описують цікаві подробиці військового побуту. Ілюстрації дозволяють уявити, як виглядали форма і озброєння того часу: історична точність дотримана тут навіть в найдрібніших деталях. Книга створювалася за сприяння найбільших бібліотек, музеїв, воєнно-історичних клубів Росії.

В першу чергу видання призначене дітям 8-13 років, але, безумовно, буде цікаве широкому колу читачів.

Подарункове науково-популярне видання для дітей "Бородінська битва. 1812"

Додаткові матеріали: оригінальні об’ємні конструкції, рухливі елементи, клапани, панорамні і розсувні сторінки, ляссе з модулем у вигляді годинника з рухливими стрілками, постер з портретами і біографіями французьких і російських полководців, 10 карток з уніформою російської армії, 10 карток з уніформою французької армії, старовинна настільна гра “Козаки”.

Книга “Бородінська битва. 1812” вийшла у видавництві “Лабіринт Плюс” (серія “Дитяча художня література”), 2013р., ISBN: 978-5-9287-2385-9. Мова: російська.

Подарункове науково-популярне видання для дітей "Бородінська битва. 1812"

Автори: Бунтман Катерина, Ейдельман Тамара. Редактор: Аліна Акулова. Дизайнер Тетяна Матвєєва. Художники: Авер’янов А., Альохін П., Беланов Н., Єжов А., Муратова О.

Консультанти: Нечаєв С., Понсов В., а також учасники руху воєнно-історичної реконструкції – Альохін П. (полк піших гренадер Старої гвардії), Драгоненко Ф., Позднякова В. (Литовський уланський полк), Кудряшов І. (керівник клубу “8-а лінійна напівбригада”), Рощин А. (керівник клубу “Гвардійська бригада Великої армії”).

Замовити книгу “Бородінська битва” можна на веб-сайті видавництва. Ціна: 1368 російських рублів.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна