У Римі пройшла конференція “Італія Наполеона і Росія в 1812 році”


У Римі пройшла конференція "Італія Наполеона і Росія в 1812 році"

Рим, 22 жовтня.  В італійській столиці пройшла конференція під назвою “Італія Наполеона і Росія в 1812 році”, в якій взяли участь історики, поети, письменники, діячі мистецтва.

Рим. Століця Італії

З вітальним словом до гостей вечора звернувся завідувач відділенням ІТАР-ТАРС в Римі Олексій Букалов. З доповідями, присвяченими італійській тематиці в походах Наполеона 1812 року, виступили керівник Бібліотеки нової і новітньої історії Риму Антоніетта Анжеліка Дзукконі, представник комітету італійської військової історії при Міністерстві оборони Італії Пьеро Крочані, професор Неаполітанського університету “Орієнтале” Серджо Бертоліссі і доцент Університету Кассіно Тетяна Порожнисто. Музикознавець Валерій Воскобойников у своїй доповіді на тему “Образ Наполеона в російській і європейській музиці” розповів про історію опери Сергія Прокофьева “Війна і мир”.

У Римі пройшла конференція "Італія Наполеона і Росія в 1812 році"

Наприкінці вечора у виконанні молодих італійських акторів з Театральної студії РЦНК прозвучала поетико-літературна композиція по сторінках роману Льва Толстого “Війна і мир”.

Вечірній Рим

В цей день також відкрилася виставкова експозиція сучасного мистецтва, присвячена 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року і участі італійців в поході Наполеона. Виставка продовжиться до 30 жовтня.

Рим. Столиця Італії

Захід організований асоціацією “Вілла Паолоцци”, Університетом Кассіно за підтримки Ощадбанку і представництва Росспівробітництва в Італії.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна