Тестування веб-сайту 1812.org.ua успішно завершене. Можна плідно працювати!


Цього тижня успішно завершилося тестування Українського освітнього інтернет-проекту 1812.org.ua, присвяченого 200-річчю перемоги у Вітчизняній війні 1812 року. Проведене тестування не виявило яких-небудь серйозних помилок у функціоналі сайту, тому, в цілому, ресурс можна вважати готовим до повноцінного використання. Зараз на сайті ведуться роботи по розміщенню публікацій про основні битви Вітчизняної війни, про полководців, про військові підрозділи, а також про основні заходи, які проводяться на честь 200-річного ювілею перемоги.

Планується, що основні роботи по інформаційному наповненню сайту будуть завершені до Різдва – 6 січня 2013 року(25 грудня 2012 року по новому стилю) – саме цього дня 200 років тому Імператор Олександр I підписав Маніфест про закінчення Вітчизняної війни і святкування Дня Перемоги.

Хоча тестування вже завершене, пропозиції з поліпшення структури, оформлення і функціонала сайту – як і раніше приймаються. Поділитися своєю думкою можна в коментарях на сторінці веб-інкубатора “Збир-Инфо”, присвяченій проекту 1812.org.ua.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна