“Великий день Бородина” в Тель-Авіві


Тель-Авів

В рамках меморіально-інформаційних і культурно-мистецьких заходів, що проводилися у Ізраїлі в ознаменування 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року, пройшов всеизраильский конкурс для дітей співвітчизників “Великий день Бородіна”. Конкурс проводився з серпня по листопад 2012 року Російським культурним центром в Тель-Авіві спільно з Ізраїльським центром підтримки дитячої творчості і Об’єднанням професійних художників Ізраїлю.

13 грудня в РЦНК відбулося урочисте відкриття виставки робіт переможців і лауреатів конкурсу. У виставковому залі Центру зібралися численні конкурсанти і їх схвильовані батьки, педагоги ізостудій і любителі образотворчого мистецтва. У конкурсі взяли участь близько 100 дітей і підлітків, що представляють 10 студій живопису з 8 міст центру, півночі і півдня Ізраїлю.

Тель-Авіві. "Великий день Бородина" в Ізраїлі

Відкриваючи вечір, керівник представництва Олександр Крюков представив організаторів і членів жюрі конкурсу, а також із задоволенням відмітив, що діти у своїх роботах продемонстрували хороше знання російської історії.

Юні художники у віці від 6 до 15 років представили малюнки, що відображають образи героїв війни 1812 року і росіян тієї епохи, батальні сцени.

"Великий день Бородина" в Тель-Авіві

Переможцям і лауреатам конкурсу були вручені нагороди і призи – спеціально виготовлені медалі з символікою Бородінської битви і дипломи. Усі конкурсанти і керівники ізостудій також були відмічені грамотами, подяками, спеціальними призами і новими російськими книгами.

Тель-Авіві. "Великий день Бородина" в Ізраїлі

Художники-педагоги виразили щиру вдячність організаторам конкурсу за підтримку дитячої творчості в Ізраїлі. Співвітчизники – батьки юних художників відмітили, що окрім естетичного і художнього розвитку дітей, подібні конкурси виконують важливу інформаційну місію, знайомлячи молодь із славними сторінками російської історії.

Тель-Авіві. "Великий день Бородина" в Ізраїлі

Свято завершилося яскравим виступом юних солістів Театру пісні “Країна чудес” з міста Бат-яма.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна