Громадська нагорода Хрест “За увічнення пам’яті Вітчизняної війни 1812 року”


Хрест "За увічнення пам'яті Вітчизняної війни 1812 року"Хрест “За увічнення пам’яті Вітчизняної війни 1812 року” є нагородою Громадської ради із сприяння Державної комісії з підготовки до святкування 200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.

Хрестом нагороджуються представники державних органів влади, громадські діячі і приватні особи, що внесли значний вклад в увічнення пам’яті Вітчизняної війни 1812 року і Закордонних походів російської армії 1813-1814 років, а також герої цих воєн.

Хрестом “За увічнення пам’яті Вітчизняної війни 1812 року” нагороджуються також діячі науки, мистецтва і культури, що створили значні твори, присвячені подіям і учасникам Вітчизняної війни 1812 року і Закордонних походів російської армії 1813-1814 роки, або внесли великий вклад в їх створення; благодійники, що здійснили значні пожертвування на збереження об’єктів культурної спадщини, пов’язаних з подіями і героями Вітчизняної війни 1812 року, а також на реалізацію інших проектів, пов’язаних з увічненням або популяризацією пам’яті Вітчизняної війни 1812 року і її героїв.

Нагородження Хрестом здійснюється за поданням органів державної влади Російської Федерації, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань (організацій) і членів президії Громадської ради із сприяння Державної комісії з підготовки до святкування 200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.

Одночасно з Хрестом вручається посвідчення встановленого зразка, в якому вказуються конкретні заслуги нагородженого.

Список осіб, нагороджених Хрестом, із зазначенням конкретних заслуг нагороджених публікується на офіційному сайті Громадської ради і в інформаційних бюлетенях, що випускаються Громадською радою.

Хрест (стрічка Хреста) носиться нагородженим на лівій стороні грудей і розташовується після державних, ювілейних і відомчих нагород Російської Федерації, СРСР, суб’єктів Російської Федерації.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна