У Парижському передмісті встановлено пам`ятник на могилі російського адмірала Павла Васильовича Чичагова


У Парижському передмісті встановлено пам`ятник на могилі російського адмірала Павла Васильовича Чичагова

У передмісті Парижу (місто Со) встановлено пам`ятник на могилі російського адмірала Павла Васильовича Чичагова – героя війни 1812 року. Адмірал командував однією з російських армій і у битві біля річки Березіни намагався узяти в полон Наполеона. Проте операція завершилася невдачею, що викликало невдоволення російського генералітету та самого Імператора. Після війни опальний адмірал двідправився до Великобританії, а потім до Франції – і в Парижі вже залишися назавжди… Британський підданий, що мешкав у Франції, він помер тут у 1849 році…

В рік 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року – 18 травня, о 11 годині відбулася урочиста церемонія відкриття пам’ятника адміралові П.В.Чичагову.

В урочистій церемонії взяли участь Надзвичайний і повноважний посол Росії у Франції Олександр Костянтинович Орлов з помічниками по культурі і офіцерами військового аташату; від “Клубу адміралів” і від Військово-морського флоту: генерал-полковник Скуратов І.С. (старший делегації) з дружиною, контр-адмірал Кондрашов А.В. з дружиною і капітан 1 рангу Абрамов Ф.Н.; від Благодійного фонду дворянського роду Чичагових – Юліна В.В. (дочка В.А.Юліна, виконавчого директора Фонду) її дочка Чичагова В.М. (директор Фонду по зв’язках з громадськістю) і син Чичагов М.М. (студент МДУ ім.Ломоносова); від мерії міста Со – заступник мера і співробітники по міжнародних зв’язках; нащадки П.В.Чичагова, в їх числі Патрік Дю Бюзе; Посол Білорусії у Франції Олександр Олексійович Павлівський; Дыбов Сергій Володимирович; представники громадських організацій.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна