Російська армія в 1812 році. Пізнавальна книжка для розфарбовування з ілюстраціями Миколи Зарецького


Один з малюнків Миколи Зарецького

Державний історичний музей запрошує здійснити захоплюючу подорож в минуле. Два століття тому французький імператор Наполеон Бонапарт разом зі своєю армією напав на нашу країну і хотів захопити її. Але наша армія і народ встали на захист Батьківщини і змогли перемогти ворога.

Цей подвиг надихав багатьох письменників, поетів і живописців. Одним з них був художник Микола Васильович Зарецький. Одного разу він отримав незвичайне замовлення: благодійна організація Община Святої Євгенії просила намалювати російських солдатів усіх родів військ у формі часів війни з Наполеоном. Художник з радістю взявся до роботи, адже він і сам служив в армії – був корнетом 50-го драгунського Іркутського полку.
 
Працюючи над серією малюнків, художник прагнув досягнути повної історичної достовірності. Щоб в точності промальовувати кожну деталь обмундирування, він вивчав формений одяг, що зберігався в Інтендантському і Артилерійському музеях, консультувався з фахівцями і військовими істориками.

Ілюстратор: Микола Зарецький. Укладач Олена Букреїва. Видавництво Державного історичного музею. 28 стор, формат 60×90/8 (220х290мм), ISBN 978-5-89076-192-7; 2012 р.

Замовити цю пізнавальну книжку-розфарбовку можна в онлайновому гіпермаркеті OZON, або в інших інтернет-магазинах Росії, Білорусі, України та Казахстану.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна